17/03

Відкриті онлайн-ресурси для навчання, викладання, розвитку

Пропонуємо студентам, викладачам та усім охочим перелік онлайн-ресурсів для навчання, викладання, досліджень та розвитку.

https://www.coursera.org – онлайн-курси з різних дисциплін. Coursera співпрацює з університетами багатьох країн світу для створення та представлення їхніх начальних курсів онлайн. Наразі доступні курси з інженерії, інформатики, математики, бізнесу, суспільних та гуманітарних наук, медицини, біології тощо.

https://prometheus.org.ua – український громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів. На платформі усі охочі можуть переглядати найкращі навчальні курси від провідних викладачів, університетів та інших організацій світу.

https://www.classcentral.com – платформа, що об’єднує онлайн-курси від багатьох університетів. Тут ви зможете не лише знайти навчальні курси практично з будь-якого предмету, а й ознайомитися з відгуками, що залишили інші користувачі.

https://classroom.google.com – безоплатний сервіс для навчальних закладів, некомерційних організацій та індивідуальних користувачів Google. Дозволяє створювати навчальні курси, надавати доступ до завдань та перевіряти результати.

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056