ЗМІ про нас

У бібліотеці КПІ відкрили сучасні освітні студії для киян

04/06/19

У столиці повноцінно запрацювали Освітні студії Гретера і Криванека – проект-переможець Громадського бюджету Києва 2018 року. За нього проголосувало 3254 людини. На оснащення студій з бюджету міста було виділено 2 мільйони гривень.
читати далі

Відкриття «Освітніх студій Гретера і Криванека»

03/06/19

29 травня 2019 р. в Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І.Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте відкриття «Освітніх студій Гретера і Криванека» – проекту-переможця Громадського бюджету м. Києва 2018 року.
дивитись відео

Урочисте відкриття Освітніх студій в НТБ ім. Г.І.Денисенка

30/05/19

29 травня в Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І.Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте відкриття «Освітніх студій Гретера і Криванека» – проекту-переможця Громадського бюджету м. Києва 2018 року.
читати далі

В библиотеке КПИ состоялось открытие образовательных студий

29/05/19

Два миллиона на библиотеку. В Киевском политехе обновили читальню за государственные средства. Для этого работники вуза подали заявку на участие в конкурсе с проектом “Образовательные студии Гретера и Крывеника”. За него проголосовали более трех тысяч киевлян. Благодаря победе библиотека получила два миллиона гривен.
дивитись відео

«Library Day: Бібліотека Відкрита» в Науково-технічній бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського

28/09/18

28 вересня, напередодні Веукраїнського дня бібліотек, у Науково-технічній бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського її співробітники, партнери і читачі відзначили «Library Day 2018», який проходив під гаслом «Бібліотека Відкрита». Cаме про відкритість університетської бібліотеки та про те, що вона стала, простором не лише читання, але й набуття нових вмінь і навичок, спілкування, народження ідей і, врешті-решт, просто відпочинку, говорили всі, хто брав слово.
читати далі

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056