ЗМІ про нас

З новим 1955 роком!”…та інші відлуння минулого в старих книгах

24/12/20

Десять років тому в НТБ КПІ ім. Ігоря Сікорського створили відділ рідкісних і цінних документів , у фонд якого стали збирати старі книги. Отримуючи книги, працівники фонду їх переглядають, описують, заносять до каталогів. Під час цих переглядів часом знаходять у старих книгах різноманітні папери – листки відривних календарів, фотографії, фотонегативи, різні документи, особисті листи ін.
читати далі.

Виставка світлин до Дня гідності і свободи

26/11/20

Напередодні дня Дня Гідності та Свободи у холі Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка відкрилася фотовиставка «Майдани і КПІ». Її присвячно подіям Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013-2014 рр.) і участі в них студентів, викладачів і співробітників КПІ.
читати далі.

Інформаційна підтримка наукових досліджень у НТБ

05/11/20

19 жовтня 2020 року на базі Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся науково-практичний онлайн-семінар «Стратегія розвитку наукового видання». Семінар зібрав близько 100 представників редакцій наукових періодичних видань та організаційних комітетів наукових конференцій, а також зацікавлених науковців з нашого університету та інших ЗВО України.
читати далі.

Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення

29/10/20

ІІ Міжнародна науково-практична конференція пройшла онлайн 6-9 жовтня 2020 року на базі Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського. Організаторами конференції виступили бібліотека КПІ та ВГО «Українська бібліотечна асоціація», спонсорами –  видавництва «Ліра-К», «Самміт-книга», BookChef, видавничий дім «Кондор», партнерами – компанії «Unicheck Україна» та «Clarivate Analitics».
читати далі.

Всеукраїнський день бібліотек у НТБ

22/10/20

Світкування Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня, цього року в  Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського проходило в онлайн-режимі. Розуміючи важливість в цих умовах соціальної згуртованості, фахівці бібліотеки КПІ підготували для користувачів щире та світле відеовітання, де ще раз нагадали, що бібліотека працює, мріє, діє і долає виклики для них і разом з ними, навіть у період обмежень.
читати далі.

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056