1. Головна
  2. /
  3. Ресурси
  4. /
  5. Фонди та колекції

Фонди та колекції

Загальна інформація

Загальний бібліотечний фонд (станом на 1.01.2021) становить 2 537 394 книжкових паперових прим., – 33 562 електронних ресурсів (із них 6 376 електронних посібників та підручників викладачів КПІ), передплачені бази даних: Scopus та Web of Science; доступ до повних текстів журналів та е-книг міжнародного видавництва Springer Nature.

Фонд рідкісних і цінних документів Науково-технічної бібліотеки Київської політехніки

Фонд рідкісних і цінних документів Бібліотеки КПІ зберігає пам’ятки, які відображають історію розвитку вітчизняної та зарубіжної науки і техніки. Серед них:

Історичні розвідки і матеріали наукових досліджень працівники відділу публікують на сторінках блогу «Стародруки Київської політехніки» та на однойменній сторінці у Facebook. Всі охочі можуть з ними ознайомитися.

Обмінний фонд

Обмінний фонд є універсальним за своїм складом і містить книги, збірники наукових праць, періодичні видання та видання, що продовжуються, матеріали конференцій тощо.
Список видань для книгообміну
За більш детальною інформацією з питань книгообміну звертайтеся до відділу комплектування та наукової обробки літератури.
Контактна особа:
Жесткова Тетяна
+38 (044) 204-97-53
t.zhestkova@library.kpi.ua

Нові надходження

Складається із видань, що надійшли до бібліотеки протягом останніх 3-х місяців. Переглянути нові надходження можна за посиланням.

Спеціальні колекції

Ви маєте можливість здійснити пошук в окремих колекціях нашого електронного каталогу, які об’єднують матеріали за певними ознаками, що полегшує роботу із ними. Переглянути їх можна за посиланням.

Також до спеціальних колекцій належать Документи соціального життя КПІ. Це зібрання
цікавих знахідок із книжок, архівних матеріалів та подарунків Бібліотеці, яке зберігається у фонді рідкісних та цінних документів.

Тематична колекція Гендерні студії

Колекція містить видання присвячені гендерним питанням.

Періодичні видання

  • періодичні видання – журнали, наукові вісники, записки різних наукових організацій;
  • періодичні видання КПІ ім. Ігоря Сікорського – колекція періодичних видань з фонду бібліотеки та тих, що даровані кафедрами Університету.

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056