1. Головна
  2. /
  3. Ресурси
  4. /
  5. Бази даних, патенти, стандарти, офіційні документи

Бази даних, патенти, стандарти, офіційні документи


UA 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я En 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Вільний доступ в інтернеті
Доступ лише в локальній мережі університету
Тестовий доступ в локальній мережі університету
Вільний доступ на час карантину
Консультації дослідникам: Олена Косьміна
Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень
Тел.: +38 (044)204-96-72 | E-mail: o.kosmina@library.kpi.ua
Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського)

Повні тексти авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р.

Політематична
Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України

Бібліотека відкритого доступу періодики НАНУ. Архів містить 454 назв журналів, 5416 випусків, 115155 статей.

Політематична
Наукова періодика України («Асоціація УРАН»)

Реєстр наукових періодичних видань України на платформі Open Journal Systems (OJS).

Політематична
Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського)

Українські наукові періодичні видання, представлені в фонді Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського як у друкованому, так і в електронному вигляді.

Політематична
Реферативна база даних «Україніка наукова» (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського)

Національні реферативні ресурси, представлені у галузевих серіях Українського реферативного журналу «Джерело». Охоплює природничі, технічні, суспільні, гуманітарні та медичні науки.

Політематична
ABC Chemistry

Каталог безкоштовних повнотекстових журналів з ​​хімії різних видавництв (як постійно, так і тимчасово доступних), англійською та російською мовами. Список журналів постійно оновлюється.

Хімія
Acronym Finder

Довідкова база даних акронімів та абревіатур, яка містить понад 1 млн. скорочень та їхніх розшифровок. Пропонує можливість пошуку або перегляду скорочень за наступними категоріями: інформаційні технології, військова справа та уряд, бізнес і фінанси, наука і медицина, організації і школи, сленг та поп-культура.

Політематична
ADS (Astrophysics Data System)

Астрофізична інформаційна система НАСА – портал для дослідників у галузі астрономії та фізики.

Фізика, Астрономія
AMS Open Math Notes

Відкритий архів робіт з математики, створений Американським математичним товариством на підтримку дослідників, вчителів та студентів. Містить курсові роботи, підручники, результати досліджень тощо.

Математика
arXiv

Відкритий архів електронних публікацій наукових статей та їх препринтів з фізики, математики, астрономії, інформатики та біології, створений на базі бібліотеки Корнельського університету.

Фізика, Математика
BASE (Bielefeld Academic Search Engine)

Мультидисциплінарна пошукова система академічних ресурсів, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Містить посилання на понад 120 млн. документів з понад 6000 джерел.

Політематична
Bioline International

Відкритий доступ до рецензованих журналів з медичних та біологічних наук, опублікованих у країнах, що розвиваються.

Медицина
BioMed Central

Близько 300 рецензованих журналів у галузі біології, клінічної медицини та охорони здоров’я, представлених у відкритому доступі.

Медицина
BioOne

Містить новітні наукові дослідження в галузі біології, екології та наук про довкілля. Налічує понад 200 назв журналів (25 з яких відкритого доступу).

Біологія, екологія та науки про довкілля
ChemSpider

База даних хімічних сполук і сумішей, що належить королівському хімічному товариству Великобританії. Забезпечує швидкий доступ до понад 67 мільйонів хімічних структур, властивостей та супутньої інформації.

Хімія
ChemSynthesis

База даних містить інформацію про хімічні речовини з посиланнями на їх синтез та фізичні властивості.

Хімія
CiteSeerx

Пошукова система та електронна бібліотека наукових публікацій в галузі комп’ютерних наук та інформатики. Пропонує широкий спектр додаткових можливостей для пошуку та аналізу статей.

Комп’ютерні науки
Cogprints (Cognitive Sciences E-Print Archive)

Відкритий репозитарій електронних документів з когнітивних наук: психологія, лінгвістика, комп’ютерні науки, філософія, біологія та інші науки, що мають відношення до вивчення пізнання.

Соціальні науки
CORE

Пошукова система, що надає доступ до наукового контенту від постачальників даних з усього світу, включаючи видавництва, інституційні та тематичні репозитарії, що підтримують політику відкритого доступу. На даний час CORE індексує понад 190 млн наукових публікацій з різних галузей знань.

Політематична
DART-Europe E-theses Portal

Повні тексти дисертацій і дипломних робіт з понад 300 університетів різних європейських країн.

Політематична
Dimensions

Dimensions дозволяє користувачам знаходити та отримувати доступ до найбільш релевантної інформації за тематикою їхніх досліджень, швидко аналізувати результати наукових досліджень, а також збирати ідеї для формування дослідницької та публікаційної стратегій. Ресурс об’єднує інформацію про десятки мільйонів наукових статей, патентів, грантів, клінічних досліджень, а також містить безліч інших поєднаних даних.

Політематична
DiVA

Академічний архів науково-дослідних публікацій, у т.ч. дипломні роботи та дисертації, що були опубліковані та зареєстровані в скандинавських університетах та коледжах.

Політематична
DOAB (Directory of Open Access Books)

Директорія книг відкритого доступу. Надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв, що підтримують принцип відкритого доступу.

Політематична
DOAJ (Directory of Open Access Journals)

Каталог рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань, видавці яких підтримують принцип відкритого доступу.

Політематична
E-LIS

Міжнародний відкритий репозитарій наукових публікацій в галузі бібліотекознавства та інформатики.

Бібліотекознавсто
EBSCO

Тестовий доступ до пакету тематичних баз даних та колекції електронних книг Academic Collection платформи EBSCO, найбільшого  агрегатора наукових ресурсів  провідних видавництв світу. Публікації охоплюють широкий спектр академічних тем, а саме: бізнес, гуманітарні науки, медицина, екологія тощо.

 Для отримання логіну та паролю заповніть, будь ласка, коротку форму.  

Політематична
EThOS (Electronic Theses Online Service)

Доступ до наукових праць, дипломних робіт та дисертацій з відкритих архівів британських університетів.

Політематична
EuroDocs: Online Sources for European History

Портал містить посилання на європейські джерела відкритого доступу, де зберігаються первинно-історичні документи, що охоплюють широке коло історичних подій (політичних, економічних, соціальних та культурних).

Суспільно-політичні, економічні та гуманітарні науки
Europeana

Європейська цифрова бібліотека надає доступ до понад 50 мільйонів оцифрованих об’єктів – книг, музики, фото, аудіо, відео, творів мистецтва тощо.

Гуманітарні науки
Free Medical Journals

Повні тексти медичних журналів.

Медицина
FreeFullPDF

Пошукова система, що індексує понад 80 млн безкоштовних посилань на повні тексти наукових статей, оглядів та тез в форматі PDF. Охоплює галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та гуманітарних наук.

Політематична
Google Book Search

Сервіс повнотекстового пошуку книг, оцифрованих компанією Google.

Політематична
Google Scholar

Пошукова система, яка індексує повні тексти наукових публікацій різних форматів з різних дисциплін.

Політематична
HighWire Press

Науковий портал бібліотеки Стенфордського університету, що надає доступ до понад 7,5 млн повнотекстових рецензованих статей з різних галузей науки, біля 2 млн з них – у вільному доступі.

Політематична
Hindawi

Пошук серед рецензованих наукових журналів відкритого доступу видавничої корпорації Hindawi. Містить публікації з інженерії, математики, фізики, хімії, комп’ютерних наук, біології, медицини тощо.

Політематична
IMF eLibrary

Онлайн бібліотека Міжнародного валютного фонду надає доступ до онлайн-документів, статей, періодичних звітів, статистичних таблиць, різноманітних книг з економіки та фінансів.

Економіка та фінанси
InTech

Ресурси одного з найбільших у світі видавців книг відкритого доступу. Видання охоплюють публікації з біологіЇ, комп’ютерних наук та інформаційних технологій, науки про землю, електронної техніки та електротехніки, інженерії, матеріалознавства, соціальних та гуманітарних наук тощо.

Політематична
Journals4Free

Портал журналів відкритого доступу, містить понад 16 000 назв академічних журналів з різних галузей знань.

Політематична
JSTOR

Вільний доступ до повних текстів академічних журналів, монографій, наукових звітів з різних галузей знань.

Політематична
NARCIS

Нідерландський національний портал наукової інформації, що містить документи з репозитаріїв голландських університетів та наукових установ.

Політематична
NCBI (The National Center for Biotechnology Information)

Бази даних від Національного центру біотехнологічної інформації США, що містять реферати та повні тексти наукових статей, книг та звітів в галузі медицини та біотехнологій.

Медицина
OAIster

Об’єднаний каталог проекту всесвітньої бібліотечної організації OCLC, який надає доступ до колекції цифрових ресурсів з відкритих архівів всього світу.

Політематична
OAPEN (Open Access Publishing in European Networks)

Європейська електронна колекція наукових видань відкритого доступу, переважно в галузях гуманітарних та соціальних наук.

Суспільно-політичні, економічні та гуманітарні науки
OMICS Group

Доступ до матеріалів конференцій та наукових журналів відкритого доступу з різних галузей науки, містить понад 700 назв рецензованих журналів та матеріали понад 1000 конференцій.

Політематична
Open Textbook Network

Бібліотека підручників відкритого доступу, що підтримується Університетом Міннесоти. Надає доступ до повних текстів підручників з різних галузей знань.

Політематична
OpenDOAR (The Directory of Open Access Repositories)

Пошук наукової інформації у відкритих репозитаріях всього світу, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема.  Надає можливості пошуку наукових матеріалів з різних галузей знань.

Політематична
Organic Syntheses

База даних органічних сполук та методів їх синтезу.

Хімія
OSTI (Office of Scientific & Technical Informational)

Портал, що підтримується Департаментом енергетики США . Доступ до різноманітної наукової та технічної інформації: статей, документів, патентів, проектів, матеріалів конференцій, переважно в галузі енергетики.

Техніка та технології
PLoS (Public Library of Science)

Міжнародний рецензований науковий журнал з відкритим доступом до публікацій, який містить наукові дослідження і огляди з медицини, біології, екології, математики, комп’ютерних наук тощо.

Політематична
RePEc (Research Papers in Economics)

Відкрита база даних , що містить реферативну та повнотекстову інформацію, робочі документи, журнальні статті, книги та компоненти програмного забезпечення в галузі економіки.

Економіка
Science.gov

Урядова інформація та результати наукових досліджень федеральних інституцій та агенцій США у багатьох форматах, включаючи повнотекстові документи, цитати, наукові дані тощо.

Політематична
ScienceDirect

Доступ до повних текстів електронних книг бази даних ScienceDirect від міжнародного авторитетного видавництва Elsevier. Користувачам доступні близько 39 000 наукових видань (електронних монографій, книжкових серій, довідкових видань, навчальних посібників тощо) з різних галузей знань.

Замовити віддалений доступ до БД ScienceDirect можна через реєстраційну форму.

Політематична
SCOPUS

Мультидисциплінарна бібліографічна та реферативна база даних від компанії Elsevier, що надає доступ до якісної наукової літератури: статті з наукових періодичних видань, матеріали наукових конференцій, монографічні видання тощо. Scopus пропонує можливості для оцінки ефективності наукових досліджень за тематикою, установами, авторами.

Замовити віддалений доступ до БД Scopus можна через реєстраційну форму.

Політематична
Springer Nature

Авторитетне міжнародне видавництво світового рівня, що публікує якісну наукову, освітню та професійну літературу в галузях науки, техніки та медицини. Доступ надається до електронних книг 2017 р. та ресурсів відкритого доступу різних років.

Замовити повний текст потрібного видання можна скориставшись послугою електронної доставки документів.

Політематична
SpringerOpen

Рецензовані академічні журнали з усіх галузей науки від міжнародного видавництва Springer, що знаходяться у відкритому доступі.

Політематична
SSRN

Один з найбільших в світі відкрий електронний репозиторій наукових статей і препринтів з суспільно-політичних, економічних та гуманітарних наук.

Суспільно-політичні, економічні та гуманітарні науки
UNdata (Social Science Research Network)

Система доступу до статистичних даних ООН. Містить численні бази даних, таблиці та глосарії, які надають статистичні дані з різних країн світу та охоплюють широке коло тем: сільське господарство, злочинність, освіта, зайнятість, енергетика, навколишнє середовище, здоров’я, ВІЛ / СНІД, розвиток людини, промисловість, інформаційні та комунікаційні технології, національні рахунки , народонаселення, біженці, туризм, торгівля тощо.

Політематична
WDL (The World Digital Library)

Проект Бібліотеки Конгресу США, що здійснюється за підтримки ЮНЕСКО та у співпраці з бібліотеками, архівами, музеями, навчальними закладами та міжнародними організаціями з усього світу. Бібліотека надає безкоштовний доступ до великої кількості матеріалів (рукописів, книг, мап та інш. документів), що представляють культури різних країн світу.

Суспільно-політичні, економічні та гуманітарні науки
Web of Science

Авторитетна політематична реферативно-бібліографічна та наукометрична база даних. Пропонує дослідникам швидкий доступ до якісної наукової інформації. Надає бібліографічну інформацію, інформацію про цитування та посилання на повні тексти.

Для налаштування віддаленого доступу необхідно створити обліковий запис на платформі Web of Science в локальній мережі КПІ ім. Ігоря Сікорського. Детальніше за посиланням.

Політематична
Wiley Open Access

Надає доступ до авторитетних рецензованих журналів з багатьох наукових дисциплінах, зокрема в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.

Політематична
WorldWideScience.org

Глобальна наукова пошукова система, що складається з національних і міжнародних наукових баз даних та порталів. Забезпечує пошук багатомовної наукової літератури з різних галузей науки.

Політематична

Патенти, стандарти

БД «Електронна версія акумулятивного офіційного бюлетеня «Промислова власність»
Відкрита глобальна мережа патентної документації Lens
Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO)
Електронна цифрова бібліотека Європейського патентного відомства (Espacenet)
Електронно-цифрова бібліотека патентного відомства Японії
Євразійська патентно-інформаційна система (ЕАПАТІС)
Європейський патентний офіс
Інститут Інтелектуальної власності Швейцарії
Канадське відомство з питань інтелектуальної власності
Німецьке відомство патентів і товарних знаків (DPMA)
Офіційний патентний бюлетень Великобританії (з 2006 р.)
Патентна пошукова система, що надає доступ до американських, європейських та японських патентів FPO
Пошук по міжнародним і національним патентним фондам
Український інститут інтелектуальної власності (Укрпатент)
Урядове агенство Австралії з питань інтелектуальної власності
Федеральне агентство США з надання патентів США та реєстрації товарних знаків (USPTO)
Федеральний інститут промислової власності Росії (Роспатент), всі редакції Міжнародної патентної класифікації

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056