Партнерство

Бібліотека КПІ завжди відкрита до співпраці. Разом з нашими партнерами ми впроваджуємо освітні, соціальні, культурні проекти, організовуємо різноманітні заходи, розвиваємо майданчик спілкування між студентами, викладачами та роботодавцями, а також реалізуємо чимало цікавих ідей. Якщо ви або ваша організація маєте корисну ініціативу або бажання долучитися до втілення наших проектів – ми з радістю чекаємо на зустріч з вами!

Партнери
Бібліотеки КПІ

AIESEC

Міжнародна неполітична, неприбуткова молодіжна організація, що надає можливість молоді віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство.

BEST (Board of European Students of Technology)

Неприбуткова аполітична студентська організація, яка забезпечує співпрацю, комунікацію та обмін знаннями між студентами з усієї Європи.

EPAM

Американська ІТ-компанія, виробник замовного програмного забезпечення, фахівець з консалтингу.

Goethe-Institut Ukraine

Культурний інститут Федеративної Республіки Німеччина, який діє в усьому світі, та сприяє знанню німецької мови за кордоном і підтримуємо міжнародну культурну співпрацю.

Українська бібліотечна асоціація

Незалежна всеукраїнська громадська організація, що об’єднує на добровільних засадах осіб, які професійно пов’язані з бібліотечною справою, бібліографічною й інформаційною діяльністю, та зацікавлених осіб у їх розвитку на основі єдності інтересів для спільної реалізації своїх прав і свобод.

Українсько-японський центр

Культурний центр, що реалізує програму знайомства з японською історією, культурою, науково-технічним та інноваційним потенціалом, проводить курси японської мови та традиційних мистецтв, різноманітні культурні та освітні заходи.

Фонд BrainBasket

Некомерційна організація, яка займається розвитком освіти в сфері ІТ в Україні.

Фундація регіональних ініціатив

Центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні.

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056