Дослідники у Вікіпедії

Вільна енциклопедія «Вікіпедія» – популярний серед користувачів різного віку та соціального статусу ресурс, що використовується для пошуку інформації. У Вікіпедії є чимало сторінок, які можуть зацікавити дослідників, наприклад, про відомих вчених, про наукові події, наукові журнали тощо. Сторінки різноманітних понять можна доповнювати посиланнями на праці науковців, які зробили внесок у їхнє тлумачення.

Запрошуємо дослідників долучитися до редагування та створення сторінок у Вікіпедії. Консультанти Бібліотеки допоможуть:

  • Створити/відредагувати сторінку дослідника в енциклопедії
  • Створити/відредагувати сторінку в категорії «Видання КПІ»
  • Додати основні праці на сторінку вченого
  • Додати цитати на сторінки окремих понять
  • Додати зображення

Для створення сторінки вченого КПІ необхідна наступна інформація: загальні відомості про вченого (рік та місце народження, науковий ступінь, наукове звання), коло наукових інтересів, основні дати життя та діяльності, інформація про освіту, трудову, наукову та громадську діяльність, доробок вченого, найважливіші наукові праці, нагороди, відзнаки.

Для створення сторінки видання КПІ необхідні загальні відомості про видання (дата створення, тематика, ISSN, періодичність, засновник, видавець), галузь та проблематика, редакційний штат, структура, політика доступу до статей, індексування в базах даних, контактна інформація.

Консультації щодо редагування та створення сторінок можна отримати в Центрі інформаційної підтримки освіти та досліджень (Бібліотека КПІ, 4 пов., зал № 4.4).

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056