23/03

Найбільший архів наукових статей arXiv.org

Найбільший архів наукових статей та препринтів з фізики, математики, інформатики, астрономії, статистики, економіки – arXiv.org.
Переважна більшість публікацій архіву доступні у вихідному вигляді в форматі TeX, можна також безкоштовно переглянути та завантажити документи у форматах PostScript і PDF. Статті в arXiv викладають вчені, які працюють в різних країнах світу. Більшість матеріалів англомовні, але можна розмістити статтю чи препринт українською (або іншою) мовою за умови, що назва і анотація перекладені англійською.
Часом, для розміщення матеріалу вперше, автора просять заручитися підтримкою «endorsement», дослідника, який вже має значний досвід представлення матеріалів в arxiv.org. Статус «endorsement» отримують автоматично автори визнаних у світі академічних установ. Такого фахівця за своєю тематикою можна знайти за посиланням “Which authors of this paper are endorsers?” в статтях по вашій тематиці, вже присутніх в arxiv.org. Є можливість оформити email-підписку оновлення матеріалів певної тематики.

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056