1. Головна
  2. /
  3. Проекти
  4. /
  5. Освітні студії Гретера і Криванека

Освітні студії Гретера і Криванека

Освітні студії Гретера і Криванека – відкрита освітня платформа для змістовного дозвілля, навчання, саморозвитку, спілкування, генерування ідей і розробки власних проєктів. Це якісний контент у комфортному середовищі.

У межах освітніх студій ми співпрацюємо з успішними лідерами, підприємцями, бізнес-тренерами та експертами з різних сфер, яким є що сказати і чим поділитися з аудиторією. Спільно ми організовуємо відкриті освітні заходи різної тематики та формату: від лекцій про стартапи, фінансову грамотність, космос, робототехніку, 3-D моделювання до тренінгів з графічного дизайну, управління проєктами, таймменеджменту. Адже ми хочемо, аби кожен наш користувач – програміст, інженер, біотехнолог, філософ чи редактор – зміг отримати щось корисне для себе, підвищити свої компетенції, знайти однодумців чи нову роботу, набути лідерських та бізнесових навичок, просувати та реалізовувати власні ідеї.

ПЕРЕМОГА У ГРОМАДСЬКОМУ БЮДЖЕТІ

Наш проєкт є переможцем місцевого конкурсу «Громадський бюджет 2». 4 липня 2017 року ми з командою подали заявку на участь в Громадському бюджеті, яка стала однією з 809, і перемогли! Це були незабутні перегони за перемогу, якою ми завдячуємо більше ніж 3 000 людей, які віддали за наші освітні студії свій голос. Та людей, які нас підтримали, набагато більше.

Перемога у Громадському бюджеті дала змогу нам закупити комп’ютери, ноутбуки, планшети, дисплеї, проєктори, екрани, фотообладнання, освітлювальну техніку, стільці та крісла-мішки. Завдяки новому обладнанню наші освітні заходи стали ще кращими, а наші користувачі отримали можливість працювати над власними проєктами, навчатися за сучасним обладнанням. Та попереду ще більше змін.

НАШІ ПЛАНИ

Нашим освітнім студіям не вистачає комфортного простору з якісним освітленням, електромережою та швидким Wi-Fi, зі зручними меблями та діючою системою вентиляції та кондиціонування. Саме у такому просторі мріють працювати, навчатися, комунікувати студенти, викладачі, дослідники, люди, які прагнуть знань та змін.

Тож ми вирішили перетворити одну із зал бібліотеки в сучасний освітній простір із лекторієм на 100 місць, тренінг-центром із комп’ютерами, кімнатами для переговорів та тімворку, вільним простором, який легко трансформувати під різні цілі та заходи. Так кожен зможе обрати для себе найбільш зручну локацію, аби змістовно проводити своє дозвілля. У нас вже є ескіз майбутнього простору, який нам на волонтерських засадах розробив архітектор-дизайнер Нікіта Солдаткін.

Та нам потрібна фінансова підтримка у реалізації цього задуму: проведення ремонтних робіт, прокладення комп’ютерної та електромережі, швидкого wi-fi, монтаж системи вентиляції та кондиціонування. Ми шукаємо партнерів, які допоможуть нам створити такий сучасний освітній простір у 342 м2 – місце, що об’єднує креативних людей і спонукає до творення ідей.

 

ПІДТРИМАТИ ПРОЄКТ

Маєте бажання допомогти нам реалізувати Освітні студії в Бібліотеці КПІ? Приєднуйтеся до нашої команди друзів, партнерів, спонсорів та благодійників. Будь-яка ваша підтримка дуже важлива для нас, адже це допомагає нам будувати Бібліотеку сучасного світу!

  • Допомогти фінансово. Якщо ви хочете долучитися до створення сучасного освітнього простору, ви можете переказати кошти на розвиток проєкту.

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

Підприємство-одержувач: Благодійна організація «Благодійний фонд “Асоціація випускників Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського”»
Адреса: 03056 м. Київ, проспект Перемоги, будинок 37, корпус 1, оф. 264
Адреса: 03056 м. Київ, проспект Перемоги, будинок 37, корпус 1, оф. 264
ЄДРПОУ: 35757032
Рахунок: UA853052990000026000016209702
Найменування банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення платежу: Проєкт «Освітні студії Гретера і Криванека»

  • Організувати захід. Хочете стати спікером, лектором, тренером в межах Освітніх студій, організувати разом з нами освітній захід – читайте розділ «Організація заходів» та заповнюйте онлайнову форму. Уточнити інформацію можна за телефоном +38 (044) 204-95-40 або поштою events@gmail.com.
  • Якщо у вас є інші ідеї, як допомогти нам, – сконтактуйте із керівником проєкту. Наша бібліотека завжди відкрита для співпраці та діалогу.

 

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056