Подаруй студенту книгу

У кожного з нас знайдеться «поличка» з книжками, які надихнули на нові звершення, допомогли стати кращими у своїй діяльності, на сторінках яких ми відшукали відповіді на ті самі питання, що так давно хвилювали.

Хто перегортав останню сторінку подібної книги, знає, як кортить поділитися нею з друзями, колегами чи сім’єю, та, навіть, розповісти усьому світу про своє відкриття чогось дійсно важливого. Проте, не завжди поруч є та людина, яка може розділити це почуття від прочитаного. Зазвичай, книжки відправляються на домашню полицю, де вони губляться серед інших корінців та пилу.

Найкращий варіант для книги, яка змінила життя на краще – відправити її у подорож, щоб вона мала змогу відкрити новий світ для іншого читача. Як це зробити? Подарувати книгу Бібліотеці КПІ, де про неї подбають, де серед мільйону томів вона точно не загубиться та не залишиться забутою, де вона знайде своїх читачів із 20 000 студентів університету!

Саме тому ми пропонуємо вам – фахівцям з різних галузей, підприємцям, випускникам, викладачам та всім небайдужим – долучитися до розвитку молоді! Якщо у вас є література, що сприяла вашому професійному та особистому розвитку і буде корисна для студентів, ви можете подарувати її нашій бібліотеці.

Перваги проєкту

 • Завдяки вам ми наповнимо книжковий фонд бібліотеки актуальною та корисною літературою. Можливо, саме ваша книга допоможе нашим користувачам у навчанні або стане маленьким поштовхом до їх великих відкриттів.
 • Разом з вами ми будемо популяризувати культуру читання. Книги – це не лише про навчання, дослідження та науку. Книги це можливість відкривати світ з різних сторін, дізнаватись щось нове через кожну нову сторінку.
 • Спільно ми відродимо традиції меценатства. Адже у бажанні встигати за динамікою та ритмом сучасного життя не варто забувати про любов до людей та доброзичливе ставлення до людини, про благодійність задля розвитку суспільства.
 • Створимо сучасну Бібліотеку разом!

До речі, в межах проєкту «Подаруй студенту книгу» щороку до Міжнародного дня дарування книг (14 лютого) Бібліотека КПІ разом з партнерами дарує книжки найактивнішим користувачам.

А ще ми розвиваємо BookCrossing – гарна традиція для тих, хто любить обмінюватись книжками.

Що подарувати

Ми раді книжкам, які були корисними для вас, змінили ваш світогляд та стали тим самим маленьким поштовхом для великих досягнень.

Тож із задоволенням приймемо:

 • книги у гарному стані, з цілими палітурками та усіма сторінками, опубліковані за останні 5 років;
 • сучасні підручники із різних дисциплін;
 • мотиваційну літературу для власного розвитку;
 • бестселери з художньої літератури та публіцистики;
 • перевидання класичних творів у гарному стані;
 • книги з бізнес-тематики, лідерства, стратегічного менеджменту, створення та розвитку стартапів, управління проєктами, фінансової грамотності, організаційних і комунікативних навичок та багато іншого.

Усі подаровані видання ми попередньо відбираємо. Книги, які не підходять нам за тематикою чи з інших причин, за бажанням дарувальника, можуть бути переміщені до буккросингу бібліотеки, що знаходиться у відкритому доступі у холі 1 поверху.

Як передати

 • зробити це особисто, домовившись про зустріч в бібліотеці за телефоном +38 (044) 204-97-53;
 • залишити книги на Довідці (1 поверх Бібліотеки);
 • надіслати книги поштою за адресою бібліотеки: Проспект Перемоги 37-л, м. Київ, 03056, Україна;
 • якщо ви знаходитеся в Києві, ми можемо забрати літературу безпосередньо у вас в офісі.

Підтримати проєкт

Для розвитку проєкту «Подаруй студенту книгу» бібліотека з вдячністю приймає фінансову допомогу для поповнення книжкового фонду сучасною літературою.

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

Підприємство-одержувач: Благодійна організація «Благодійний фонд “Асоціація випускників Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського”»
Адреса: 03056 м. Київ, проспект Перемоги, будинок 37, корпус 1, оф. 264
ЄДРПОУ: 35757032
Рахунок: 26001052739765
МФО: 300711
Найменування банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення платежу: Проєкт Бібліотеки КПІ «Подаруй студенту книгу»

За більш детальною інформацією стосовно проєкту «Подаруй студенту книгу», можливостей співпраці звертайтеся до керівника проєкту.

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056