1. Головна
  2. /
  3. Анонси
  4. /
  5. Канари. Чому Тенерифе крутий?
21/05 Головна

Канари. Чому Тенерифе крутий?

Ви хочете все і одразу за одну відпустку? Ви прагнете зрозуміти що в мандрівці вас приваблює найбільше? Хочете отримати максимум вражень за витрачені кошти? Тоді вам на Тенерифе!

Цей острів – перлина не тільки Канарських островів, але й всіх островів Атлантики. Тенерифе дуже гостинний і має забави для кожного: сонячні пляжі та теплий океан, гастрономічні шедеври середземноморської кухні, свіжі фрукти, серфінг, парапланинг, нічне життя, мальовничі пейзажі, гори, треккінги, прадавні ліси.

На Тенерифе знімають рейтингові голлівудські фільми. Тут можна проїхатись крутими і доволі небезпечними серпантинами. Хочете прогулянку над хмарами? Будь ласка! І це далеко не всі переваги острову.

Поїздка на Тенерифе була спонтанною ідеєю Dmytro Karpov , а в результаті, мандрівка стала однією з кращих в житті. Цим досвідом Дмитро залюбки поділиться на онлайн-зустрічі, що відбудеться 21 травня о 19.00.
Розглянемо найкрасивіші локації, як та коли до них дістатися, підготовку, нюанси організації, особисті рекомендації, а також історії та факапи, які трапились на острові.

Зареєструватися можна через Messenger.

Або через сайт Вечірньої школи подорожей.

Онлайн-зустріч 21 травня 2020 р., 19:00

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056