1. Home
  2. /
  3. News
  4. /
  5. Аудіогід «Українці в світі»
07/11

Аудіогід «Українці в світі»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Що насамперед привертає увагу в Бібліотеці КПІ? Величний атріум, гвинтові сходи, портретна галерея…

Стоп, що за галерея? Як вона тут з’явилася? Хто всі ці люди на портретах і який зв’язок між ними?

Докладно відповідаємо на ці питання в першій аудіоекскурсії по портретній галереї «Українці в світі». Мета галереї – представити сучасникам відомих та невідомих діячів у різних сферах людської діяльності, народжених Україною, що відіграли помітну роль в світовій історії. Всього на просторах Бібліотеки розміщені 825 портретів. У формування експозиції закладено два основних принципи: хронологічний і за сферами діяльності. Експозиція проекту в бібліотеці КПІ має такі розділи: Античність, Скіфська доба, Постаті Княжої доби; Постаті Козацької доби; Духовні постаті та церковні діячі; Стародавня книга та діячі, що стояли у витоків книгодрукування; Видатні спортсмени, Науково-технічний прогрес з підрозділами: Науковці, Ректори, Авіація, космонавтика. Аналогами в світі є Національна портретна галерея в Лондоні, Едінбурзі, Вашингтоні.

Чому аудіоекскурсія?

  • ідеально підійде для інтровертів
  • доступна в будь-який час
  • музичний супровід з Середньовіччя
  • факти і персоналії, які стануть в нагоді

Шукайте аудіоекскурсію на сайті бібліотеки.

Якщо маєте бажання долучитись до створення аудіоекскурсій – чекаємо вас в Культурно-освітньому центрі на 1 поверсі Бібліотеки.

Аудіоекскурсія створена спільно з медіаплатформою КПІ ТВ (величезна подяка Євгенію Чайці). Окремо зазначаємо дебют в якості диктора нашої бібліотекарки з прекрасним тембром – Тетяни Катуніної.

Contacts

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
37 Beresteysʹkyy (Peremohy) Avenue, Kyiv
03056, Ukraine


Library on map