1. Home
  2. /
  3. News
  4. /
  5. Компанія EPAM Україна подарувала Бібліотеці КПІ технічне обладнання
09/10

Компанія EPAM Україна подарувала Бібліотеці КПІ технічне обладнання

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Офіційне дарування відбулось 28 вересня в рамках «LibraryDay: Бібліотека Відкрита».

На урочистості, присвяченій Всеукраїнському Дню Бібліотек, компанію EPAM Україна представляв Олексій Дишлевий – менеджер з питань освіти і розвитку персоналу. У своїй промові він наголосив на тому, що саме відкритості і доступності не вистачає сучасним бібліотекам. Тому компанія EPAM Україна дарує користувачам Бібліотеки КПІ 50 тонких клієнтів та 100 моніторів.

Завдяки цьому обладнанню користувачі бібліотеки зможуть без перешкод виходити в інтернет, працювати з сервісами бібліотеки та університету (електронний каталог, електронний архів, сайт бібліотеки), а також матимуть можливість протягом 24 годин зберігати необхідну інформацію. Тонкі клієнти вже тестуються у залі каталогів, також розпочато заміну моніторів в інших залах бібліотеки.

У свою чергу, Якименко Юрій Іванович – перший проректор КПІ ім. Ігоря  Сікорського,  подякував компанії EPAM Україна за підтримку та наголосив на тому, що Бібліотека КПІ стала дійсно науково-навчальним центром, в якому концентруються ідеї, проекти та події, і що саме до такої відкритості Бібліотеки і треба прагнути. «Ми дякуємо нашим партнерам – компанії EPAM Україна. Завдяки Вам шлях до оновлення Бібліотеки буде значно коротший» – сказав Юрій Іванович.

Компанія EPAM Україна є надійним та давнім партнером Бібліотеки КПІ. З 2015 р. у бібліотеці використовують сервер, який компанія EPAM Україна подарувала Бібліотеці КПІ. Саме на ньому вже 3 роки розміщуються електронний каталог та сайт бібліотеки, електронний архів наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського, що сприяло підвищенню ефективності, надійності та покращенню якості роботи даних сервісів.

Компанія EPAM Україна – одна з найбільших у світі ІТ-компаній, визнаний лідер у сфері розробки, тестування і супроводження програмного забезпечення та бізнес-додатків, створення центрів компетенції (виділених центрів розробки, тестування і контролю якості програмного забезпечення), ІТ-консалтінгу тощо. Компанія має офіси у більш ніж 25 країнах світу. Уже не перший рік EPAM Україна розвиває партнерські відносини з КПІ ім. Ігоря  Сікорського: в університеті працюють чотири центри компанії, студенти проходять у її підрозділах практику, стажування і тренінги, а випускники приєднуються до команди компанії по всьому світу. Від співпраці виграють обидві сторони: університет отримує додаткові можливості для якісної підготовки майбутніх фахівців, а ІТ-галузь і, власне, компанія – кваліфікованих спеціалістів.

Contacts

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
37 Beresteysʹkyy (Peremohy) Avenue, Kyiv
03056, Ukraine


Library on map