1. Home
  2. /
  3. Announcements
  4. /
  5. Лекція «Архітектура КПІ ім. Ігоря Сікорського»
26/01 Home

Лекція «Архітектура КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Ми продовжуємо зустрічі в рамках історичних студій Think about it. Перша в цьому році лекція називається просто «Архітектура КПІ ім. Ігоря Сікорського» і відбудеться 26 січня (субота) о 16:00.

Корпуси політехнічного інституту добре відомі і впізнавані. Хтось порівнює архітектуру КПІ з Сорбоною, хтось – з Оксфордом. Однак, основна увага осідає лише на спорудах імперського періоду, залишаючи в тіні величезний слід радянської забудови.

Але ж КПІ неухильно розширювався – будувалися нові корпуси та гуртожитки.

Інститут розширювався в першу і другу п’ятирічки, в післявоєнні роки, і особливо – в 1970-1980-х рр. Хто його будував і проектував? Які люди і організації були з цим пов’язані? Для широкої публіки архітектура КПІ досі залишається білою плямою.

Про те, як формувався архітектурний вигляд університетського містечка, на своїй лекції розповість Семен Широчин, випускник КПІ, PhD, дослідник радянської архітектури. Ми дізнаємося, за яких обставин і коли споруджувалися корпуси, в якій послідовності і ким формувався сучасний архітектурний комплекс інституту. Будуть представлені унікальні фотографії та ескізи начебто і знайомих, але одночасно невідомих корпусів. І, найцікавіше – ми заглянемо в КПІ, якого не було і подивимося на нездійснені проекти затвердженого в 1991 р. генерального плану розвитку Київського політехнічного інституту.

Вхід вільний. Щоб усім було зручно, будь ласка, зареєструйтеся.

Бібліотека КПІ 26 січня 2019 р., 16:00

Contacts

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
37 Beresteysʹkyy (Peremohy) Avenue, Kyiv
03056, Ukraine


Library on map