1. Home
  2. /
  3. Services
  4. /
  5. Отримати віддалений доступ до інформаційних ресурсів

Отримати віддалений доступ до інформаційних ресурсів

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Студенти та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського мають змогу віддалено користуватися «локальними» матеріалами ELAKPI, ресурсами платформи Research4Life, реферативною базою даних Scopus. Також усі охочі можуть користуватися науковими та освітніми ресурсами відкритого доступу.

  • послуга безоплатна.

ЯК СКОРИСТАТИСЯ

ELAKPI – електронний архів

В електронному архіві зібрані наукові та освітні матеріали викладачів, співробітників та студентів кпі ім. Ігоря Сікорського. Більшість документів знаходяться у відкритому доступі – повні тексти вільно доступні в мережі інтернет. 

Щоб отримати віддалений доступ до матеріалів, доступних тільки в локальній мережі університету:

Research4Life

Research4Life – міжнародна платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних світових видавців, таких як Cambridge University Press, De Gruyter, Emerald, John Wiley & Sons, Oxford University Press, Springer Nature, IOP Publishing та ін. 

Платформа об’єднує колекції академічних та професійних рецензованих матеріалів із питань інтелектуальної власності та науково-технічної інформації (ARDI), біології, медицини та охорони здоров’я (Hinari), сільського господарства (AGORA), навколишнього середовища та прикладних наук (OARE), дослідження в галузі права та суспільних наук, що охоплюють політичні науки, економіку, філософію, історію тощо (GOALI).

Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ для установ України, можна переглянути за посиланням, вказавши у відповідних полях назву країни та тип установи.

Щоб отримати логін та пароль для віддаленого доступу до ресурсів Research4Life:

Scopus

Мультидисциплінарна бібліографічна та реферативна база даних від компанії Elsevier надає доступ до якісної наукової літератури: статті з наукових періодичних видань, матеріали наукових конференцій, монографічні видання тощо. Scopus пропонує можливості для оцінки ефективності наукових досліджень за тематикою, установами, авторами.

Щоб отримати віддалений доступ до БД Scopus:

Наукові та освітні ресурси відкритого доступу

На цій сторінці зібрані повнотекстові бази даних документів для наукових досліджень, викладання та навчання. Ресурси у відкритому доступі, якими можна вільно користуватися в мережі інтернет, позначені відкритим замком.

 

Contacts

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
37 Beresteysʹkyy (Peremohy) Avenue, Kyiv
03056, Ukraine


Library on map