1. Home
  2. /
  3. Announcements
  4. /
  5. Польські сторінки історії Київської політехніки
21/11 Home

Польські сторінки історії Київської політехніки

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Цикл історичних лекцій «Think about it» продовжується. Листопадова зустріч присвячена 100-річчю незалежності Польщі. Велике свято дружньої нам держави ми вирішили відзначити лекцією на тему «Польські сторінки історії Київської політехніки», що відбудеться 21 листопада о 17:00.

А польські сторінки історії Київської політехніки є дуже цікавими. На навчання до інституту 1898 р. вступило багато поляків, що проживали в тодішній Російській імперії. Про це свідчать документи: списки студентів та звіти про діяльність Київського політехнічного інституту, де дуже часто зустрічаються польські прізвища. До професорсько-викладацького складу входили і відомі польські науковці: В. Свентославський, С.Л. Войніч-Сяножецький.

На початку 20-х років минулого сторіччя випускники Київської політехніки в Польщі створили товариство, що діє по сьогоднішній день. Щорічно, в кінці серпня представники Секції Вихованців Київської політехніки приїжджають на свято першокурсника. Їхні спомини і враження від навчання друкуються в багаторічній серії видань «Спомини з Києва» (Wspomnienia z Kijowa), які зберігаються в бібліотечній колекції історії КПІ.

Цього разу на зустріч з нашими постійними слухачами циклу лекцій «Think about it» завітає випускниця КПІ Дорота Яворська – головний редактор польськомовної київської газети «Krynica». Пані Дорота розповість про свої роки навчання в університеті кінця 70-х – початку 80-х рр.

Запрошуємо до нас. Вхід вільний. Реєстрація за посиланням.

Науково-технічна бібліотека НТУУ «КПІ» 21 листопада 2018 р., 17:00

Contacts

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
37 Beresteysʹkyy (Peremohy) Avenue, Kyiv
03056, Ukraine


Library on map