1. Home
  2. /
  3. Announcements
  4. /
  5. Виставка «На Зламі»
13/06 Home

Виставка «На Зламі»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

13 червня об 11:00 в Бібліотеці КПІ відбудеться відкриття мандрівної виставки «На Зламі», яка розповідає про зміни в житті цивільного населення внаслідок війни на Донбасі.

Показ організує громадська організація Східноукраїнський центр громадських ініціатив спільно з Бібліотекою КПІ за підтримки німецької організації Kurve Wustrow в рамках проекту «Уповноваження громадянського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницькі шляхи вирішення жорстокого минулого Донбасу».

«На Зламі» – спільна ініціатива організацій-учасників Правозахисна Коаліція «Справедливість заради миру на Донбасі»: Восток SOS, «Moloda Prosvita» Ivano-Frankivsk’s regional organization, ГО «Громадський центр правозахисних досліджень», ГО «Громадський Комітет захисту конституційних прав та свобод громадян», Кризовий медіа центр «Сіверський Донець» та Східноукраїнський центр громадських ініціатив.

Очима свідків та постраждалих виставка розповідає про особисту драму невинних людей, які опинилися перед повною невизначеністю, втратили сім’ї, свободу, здоров’я чи власні домівки внаслідок війни на сході України. «На Зламі» поєднує особисті історії з інфографікою і статистичними доказами, щоб продемонструвати тектонічні суспільні зміни, які сталися у Донецькій та Луганській областях: «старінні» регіону, зростанні беззаконня, фрагментації суспільства та невизначеності у майбутньому.

Побачити виставку можна з 13 червня по 14 липня на 1 поверсі Бібліотеки КПІ. Після цього виставка вирушить на схід України.

Запрошуємо зацікавлених журналістів, студентів, викладачів та громадських активістів на відкриття виставки.  Зацікавлених просимо зареєструватись за посиланням до 15:00 12 червня.

З питань організації звертайтесь, будь ласка, до менеджера проектів Східноукраїнського центру громадських ініціатив Антона Удовенка: +38 073 03 32 902, anton.udovenkoo@gmail.com.

Бібліотека КПІ 13 червня 2019 р., 11:00

Contacts

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
37 Beresteysʹkyy (Peremohy) Avenue,
Kyiv, 03056, Ukraine


Library on map