1. Home
  2. /
  3. Announcements
  4. /
  5. Лекція «До історії вітчизняного мостобудування»
13/12 Home

Лекція «До історії вітчизняного мостобудування»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Запрошуємо 13 грудня о 17:00  на лекцію «До історії вітчизняного мостобудування». Лектор – Валерій Лисенко, відомий київський екскурсовод і дослідник Києва.

От і добігає кінця 2018 – рік 120-річчя нашого університету. Київська політехніка продовжує діяти і розвиватись. Започатковані історичні студії «Think about it» також не завершуються в цьому році – ми вирішили продовжувати зустрічатись і говорити про вітчизняну науку, техніку та українську промисловість різних періодів історії. А завершальну лекцію цього року присвячуємо історії київських мостів.

Добре відомо, що саме Київський політехнічний почав готувати інженерів різних спеціальностей і мостобудівельників в тому числі. 1904 р. інженерне відділення очолив видатний вчений в галузі будівництва мостів Євген Оскарович Патон і він же читав загальний і спеціальний курси будівництва мостів. В Києві добре відомий міст Патона, в якому поєдналися дві великі пристрасті вченого – будівництво мостів та електрозварювання.

Є.О.Патон – засновник відомої династії вчених. В листопаді його молодшому сину Борису виповнилось 100 років! А народився і ріс Борис Євгенович тут – на території Київського політехнічного.

Отже, київські мости і місточки – тема нашої грудневої зустрічі.

Вхід вільний. Реєстрація за посиланням.
Приходьте, буде цікаво!

Науково-технічна бібліотека НТУУ «КПІ» 13 грудня 2018 р., 17:00

Contacts

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
37 Beresteysʹkyy (Peremohy) Avenue, Kyiv
03056, Ukraine


Library on map